"В час проведення в Україні медичної реформи, люди не лише у великих містах повинні отримувати якісне медичне обслуговування. Жителі сіл і містечок теж заслуговують на хороше медичне устаткування, допомогу кваліфікованих спеціалістів. Якщо в районних лікарнях є багато відмінних лікарів- спеціалістів, то з якісним обладнанням справи не дуже. В нашій країні на даний момент непроста економічна ситуація, коли лікарі, що не працюють в столиці, змушені рятувати чиєсь життя, використовуючи застаріле, часто ще радянське, обладнання. Таке обладнання є ненадійне, воно може підвести в найвідповідальніший момент. А мова іде не про звичайний апарат, який вийшов з ладу, адже на кону життя людини. 

У звичайній Білоцерківській районній лікарні працюють хороші і кваліфіковані медичні працівники під керівництвом головного лікаря Олександра Лопота. Вони врятували не одне людське життя, багатьом пацієнтам надали кваліфіковану медичну допомогу. А отримати кошти з бюджету на забезпечення сучасним медичним устаткуванням колективу лікарні не вдалося. Місцеві чиновники, звичайно, не проти виділення коштів, але бюджет району невеликий, і коштів на обладнання не вистачає. Тому головний  лікар цього медичного закладу О.Лопот почав шукати для цього проекту небайдужих людей серед місцевих підприємців. Я підримав прохання головного лікаря і відгукнувся першим.

Перш за все ми задумали і з великим ентузіазмом взялися за реконструкцію і переобладнання приміщення для відділення реанімації важких хворих,якого в лікарні, на жаль, не було.  Для цього відділення відремонтували і обладнали три палати по шість ліжок у кожній і сучасну та простору лабораторію. У палатах поміняли старі дерев'яні вікна на нові металопластикові, двері, зробили для відділення якісний окремий санвузол. Весь ремонт і закупівля обладнання коштували понад двісті п'ятдесят тисяч гривень.

Тепер жителі Білоцерківського району мають сучасне реанімаційне відділення, вони можуть бути впевнені, що саме в їхній районній лікарні отримають якісну медичну допомогу, їхнє життя буде врятоване. Устаткування, яке встановлене в відділенні реанімації, нове, сучасне і відповідає всім вимогам світової медичної практики. Воно, за потреби, швидко допоможе  врятувати людські життя. Адже життя - це найвища цінність, його за гроші купити не можливо. А дякуючи професійній допомозі на новому устаткуванні , можна його врятувати.

Праця медичних працівників дуже важка і відповідальна. Я з великою повагою відношуся до всього колективу Білоцерківської районної лікарні. Крім створення реанімаційного відділення, я теж допоміг в організації спортивної розвантажувальної кімнати з тренажерами. Наша дружба продовжується, незважаючи на виборчий процес і його результати." - Нестерчук Юрій Вікторович